Užsisakykite Svarainio žinias, t.y. naujausią info apie naujas nuolaidas, renginius, įvykius ir t.t.):

Naujos nuolaidos

Didžiausios nuolaidos

Populiariausios

Nuolaidos miestuose

Nuolaidos srityse

Nuolaidų vietos 194

Kortelės įsigijimo vietos

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie labdaros akcijų:

 
logo

Sodo bitės- "Žalia veja"

Nuolaida20%
Visoms Žalios vejos teikiamoms paslaugoms
Aprašymas“Sodo Bitės“ - NUO idėjos IKI išskirtinės Jūsų kiemo aplinkos. Mūsų projektas ŽALIA VEJA visiems siekiantiems gyventi ekologiškoje aplinkoje, besirūpinantiems savimi ir viskuo kas supa. Iš gamtos – gamtai. Toks yra mūsų, žaliaveja.lt komandos šūkis. Tai, ką mes gauname iš gamtos – trąšas, kompostą, sėklas, gerųjų vabzdžių darbininkų darbą - atiduodame vėlgi gamtai – vejai,gėlėms, medžiams ir krūmams ir visai kitai augmenijai, kuriai labai to reikia - tam, kad viskas gamtoje būtų darnu.
Kiekvienas mūsų turėtume gyventi natūralioj aplinkoj, savo kiemo augmenijai nenaudojant sintetinių ar cheminių priemonių. Ekologinis apželdinimas – tai vienas sprendimo būdų. Ir tai, visų pirma - sveikata mums. Čia nenaudojama jokių sintetinių ir cheminių trąšų, herbicidų, insekticidų ir kitų nenatūralių priemonių prižiūrint kiemo augmeniją. Ekologiniui apželdinimui ir priežiūrai yra būdinga naudoti tik gyvulinės ar augalinės kilmės trąšas, nenaudoti benzininės technikos. Ekologinės priemonės kuriant ar prižiūrint naturalų kiemą nesukelia pavojaus naudingiems vabzdžiams ir kitai mažajai gyvūnijai, tokiu būdu yra paliekama vietos natūraliai gamtai apsaugoti augalus nuo kenkėjų ar ligų. Mes nenaudojame benzininės technikos apdirbti reikiamus plotus, bet renkamės elektrinius, akumuliatorinius, baterijomis įkraunamus prietaisus - taip mes atliekame tą patį darbą su dviguba nauda – atliktas darbas + neteršiamas oras išmetamomis dujomis.
Mes siūlome Jums visas ekologiškas apželdinimo paslaugas visoje Lietuvoje. Vejos įrengimą, vejos tręšimą ekologiškomis trąšomis, ekologišką vejos pjovimą, aeravimą ir skarafikavimą bei kitas paslaugas.
Tel. 8 676 82068, el.paštas info@sodobites.lt
Darbo laikas: 8:00 – 19:00
Adresas: Visorių g. 27, Vilnius
MiestaiVilnius
Daugiau informacijoswww.zaliaveja.lt
 < atgal